Dopolední vjezd do areálu FNUSA je silně omezen

Z důvodu probíhajících stavebních prací musí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně výrazně omezit pohyb vozidel v areálu na Pekařské. Vjezd a parkování je v pracovní dny mezi 8. a 12. hodinou nově umožňováno pouze držitelům ZTP, dárcům krve a dodavatelům. Ukončení tohoto opatření se předpokládá v listopadu.

Vjezd do areálu regulují zaměstnanci nemocnice, kteří individuálně vyhodnocují stav a účel návštěvy. Například hůře pohyblivé pacienty nebo zraněné je nadále možné vysazovat až před cílovým pavilonem, ostatním pacientům přijíždějícím na rutinní ambulantní vyšetření nebo plánovanou hospitalizaci je k dispozici soukromé parkoviště přímo sousedící s nemocničním areálem.

V odpoledních hodinách a o víkendech platí stejné podmínky jako doposud. Pokud vozidlo vyjede do 15 minut od času vjezdu, je stání zdarma. První hodina parkování stojí 80 korun. Každá další započatá hodina je za 100 korun.

Podmínky budou platit po dobu nezbytně nutnou při realizaci stavebních úprav, které významně omezují prostor v už tak malém areálu.

Děkujeme všem pacientům a jejich blízkým za pochopení.