KPECH zve na přednášky hostujících profesorů z Tchaj-wanu 🗓

Klinika plastické a estetické chirurgie FNUSA a LF MU zve na přednášky hostujících profesorů Tommyho Nai-Jen Chang a Jung-Ju Huang z Linkou Chang Gung Memorial Hospital v Tchaj-Peji. Přednášky se uskuteční 26. srpna 2024 v čase 13:00–15:00 v místnosti B11/334 na bohunickém univerzitním kampusu.

Dr. Tommy Nai-Jen Chang je atestovaný plastický chirurg, v současné době působící jako docent na oddělení plastické a rekonstrukční mikrochirurgie Linkou Chang-Gung Memorial Hospital na Tchaj-wanu.
V letech 2015–2016 Dr. Chang absolvoval fellowship se zaměřením na výzkum periferní nervové regenerace v nemocnici SickKids v kanadském Torontu pod vedením Dr. Gregoryho Borschela, Dr. Tessy Gordonové a Dr. Ronalda Zukera.
V současné době pracuje v týmu periferní nervové regenerace profesora Davida Chwei-Chin Chuanga s Dr. Johnnym Chuieng-Yi Luem, se specializací na rekonstrukci při poranění brachiálního plexu dospělých i dětí, při paréze faciálního nervu a rekonstrukci defektů horních a dolních končetin. Dr. Chang se v posledních letech zabývá nejen rekonstrukcí motorických nervů, ale také senzorickým a autonomním nervovým systémem. Je pionýrem senzitivní neurotizace prsu a roboticky asistované rekonstrukce hrudního sympatiku.
V roce 2016 založil na síti Facebook International Microsurgery Club (IMC); doposud největší online platformu zaměřenou na vzdělání v mikrochirurgii, která má více než 20 tisíc členů po celém světě.

Dr. Jung-Ju Huang je atestovaný plastický chirurg, v současné době působící jako profesorka na oddělení plastické a rekonstrukční chirurgie a ředitelka centra pro rekonstrukci prsu Linkou Chang Gung Memorial Hospital na Tchaj-wanu.
Specializuje se na rekonstrukční mikrochirurgii, zejména na rekonstrukci prsu, gynekologickou rekonstrukci a chirurgickou léčbu lymfedému.
Vedle klinické práce se Dr. Huang věnuje základnímu a klinickému výzkumu. Výstupy její práce byly oceněny společností plastické chirurgie na Tchaj-wanu a v USA. Dr. Huang byla oceněna jako jedna z deseti excelentních mladých žen na Tchaj-wanu za rok 2017 a vycházející hvězda ve výše uvedených oborech.
V roce 2018 byla vybrána jako International Guest Scholar, American College of Surgeon v USA.

Naplánovaná událost ical Google outlook kalendář